kompleksowe naprawy samochodów

Diagnozujemy

Nasza diagnoza będzie trafna.

Naprawiamy

Oddaj swoje auto w ręce profesjonalistów.

Przerabiamy

Auto z Ameryki nie może przejść przeglądu?

oferujemy pełen zakres usług związanych z naprawą samochodów amerykańskich

Serwis mechaniczny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Doświadczeni mechanicy przy pomocy profesjonalnych sprzętów i narzędzi dokonają każdej naprawy. 

Diagnostyka komputerowa

Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki komputerowej samochodów wszystkich marek.

Problemy wymagające diagnostyki komputerowej mogą być różne. Od nierównej pracy silnika, utraty mocy, zwiększonego zużycia paliwa po całkowite unieruchomienie pojazdu. W takich przypadkach konieczna jest diagnostyka komputerowa w celu zlokalizowania problemu i wykonania docelowej naprawy. 

Remonty silników

Specjalizujemy się również w kapitalnych remontach silników. Jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę bez względu na jej stopień skomplikowania. Nasz zespół doświadczonych mechaników poradzi sobie ze wszystkimi typami silników samochodowych. Posiada umiejętności i wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonania pracy. Rozumiemy, że naprawa silnika samochodowego nie jest łatwym zadaniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Zdiagnozujemy każdy problem z silnikiem samochodu i upewnimy się, że działa on jak najlepiej.

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja to niezbędny element wyposażenia każdego samochodu. Pozwala na komfortowe podróżowanie bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Pamiętaj, że systemy klimatyzacji wymagają określonych procedur obsługi, aby działały bezawaryjnie. Regularna kontrola i konserwacja jest gwarancją sprawnej pracy układu.

Serwis ogumienia

Oferujemy serwis ogumienia związany z wymianą opon i wyważaniem kół. Zaufaj nam. Twoja podróż będzie bezpieczna bez względu na warunki pogodowe. 

Usługi blacharskie i konserwacyjne

Pod wpływem czynników chemicznych i mechanicznych, na które narażony jest Twój samochód, tworzą się ogniska rdzy, co z czasem może stać się poważnym problemem. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne, które znacząco przedłuży żywotność Twojego auta, obniży koszty napraw i poprawi jego wygląd.

Umów się

Wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

formularz kontaktowy
informacje o pojeździe
Preferowany wybór daty i godziny